AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

OPTYMALNE STEROWANIE PROCESAMI PRODUKCYJNYMI
Systemy i Układy Sterowania

Jako 4SELF od wielu lat zwiększamy efektywność produkcji u naszych Klientów dzięki automatycznym układom i systemom sterowania. Pracujemy w oparciu nie tylko o duże rozproszone systemy sterowania DCS, ale także sterowania lokalne pojedynczych maszyn lub linii produkcyjnych (PLC, PAC). Wspólnie ze służbami Utrzymania Ruchu w Państwa zakładach wypracowujemy trwałe i niezawodne rozwiązania niosące wymierne korzyści na wielu poziomach zarządzania przedsiębiorstwem.

W 4SELF dużą wagę przywiązujemy do idei prewencyjnego i predykcyjnego utrzymania ruchu. Integrujemy obszary systemów ERP, MES, SCM, DCS i PLC. Wdrażane przez nas rozwiązania pozwalają uniknąć nieprzewidzianych postojów oraz znacząco redukują koszty utrzymania sprawności technicznej obiektów.

W celu osiągnięcia szczegółowego nadzoru nad przebiegiem procesu technologicznego bądź parametrami pracy maszyn tworzymy wizualizacje oraz obrazy synoptyczne w systemach komputerowych lub na lokalnych panelach operatorskich. Wykonujemy systemy wizualizacji oparte na panelach operatorskich HMI (dotykowe, przyciskowe) oraz na rozbudowanych systemach takich jak WinCC, Movicon, InTouch.

PRECYZJA PRODUKCJI DZIĘKI AUTOMATYZACJI PROCESÓW WYTWÓRCZYCH
Automatyzacja Produkcji

4SELF proponuje Państwu rozwiązania z zakresu zagadnień automatyzacji produkcji od tworzenia koncepcji po wykonawstwo i uruchomienie linii produkcyjnych. Projektujemy i wykonujemy specjalistyczne maszyny i tworzymy zrobotyzowane stanowiska pracy. Dzięki ścisłej współpracy z największymi producentami robotów m.in. ABB, KUKA, MIITSUBISHI oferujemy Państwu sprawdzone rozwiązania i gwarantujemy pełne wsparcie we wdrażaniu nowego rozwiązania.

4SELF IDEALNYM PARTNEREM W ZAKRESIE DOBORU I OBSŁUGI URZĄDZEŃ
Urządzenia automatyki

4SELF proponuje Państwu szeroki zakres wsparcia technicznego w zakresie doboru, montażu, uruchomienia i bieżącej obsługi następujących grup urządzeń:

  • aparatury kontrolno-pomiarowej i analitycznej
    (Endress&Hauser, Emerson, Siemens, ABB, Krohne, Wika)
  • urządzeń sterujących m.in.sterowniki, kontrolery, regulatory, ustawniki (SIEMENS, MITSUBISHI, GE, ABB, Allen-Bradley)
  • urządzeń wykonawczych m.in.siłowniki, zawory, przepustnice (FISHER/EMERSON, POLNA, INTROL, WAKMET, LDM, EBRO)