O NAS

Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie
w branży automatyki przemysłowej,

z czego niemal od 5 lat działamy jako marka 4SELF. Jesteśmy producentem najwyższej jakości nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki przemysłowej, począwszy od indywidualnych układów dla pojedynczych maszyn i małych instalacji do w pełni zintegrowanych systemów sterowania.

Priorytetem w 4SELF jest osiąganie perfekcyjnej precyzji i dbałości o najmniejsze detale. Jesteśmy inżynierami, którzy pracowali w działach utrzymania ruchu dużych zakładów produkcyjnych funkcjonujących w reżimie pracy ciągłej. Wiemy, jak ważne jest by proponowane przez nas rozwiązania były niezawodne, sprawdzone, trwałe i intuicyjne.

4SELF to zespół inżynierów automatyki, robotyki, elektrotechniki i mechaniki. Realizujemy interdyscyplinarne projekty, które stale i niezawodnie pracują u naszych Klientów. Posiadamy doświadczenie w pracy na terenach zakładów produkcyjnych o podwyższonym ryzyku i w strefach zagrożonych wybuchem.

Na co dzień towarzyszymy naszym Klientomw tworzeniu niezawodnych rozwiązań automatyki. Realizujemy zadania w trybie projektów inwestycyjnych, bieżących remontów, wsparcia technicznego i działań serwisowych. Stale współpracujemy z największymi producentami urządzeń automatyki, co daje nam pewność posiadania aktualnej wiedzy oraz praktycznych umiejętności w zakresie dostępnych rozwiązań.

Misją 4SELF jest tworzenie niezawodnych układów automatyki zwiększających bezpieczeństwo, pewność i wydajność produkcji u naszych Klientów. Działamy w oparciu o najnowsze technologie bazujące na otwartych standardach.